به کلینیک مسعود خوش آمدید

ساعات کاری : شنبه الی پنجشنبه - 7 صبح الی 9 شب
  تلفن تماس : +98-21-8833-6310

درباره ما

در خیابان کارگرشمالی و در کوی نوزدهم جایی روبه­روی کوی دانشگاه تهران، ساختمان چهارطبقه­ای هست که کلینیک تخصصي داخلی مسعود و یا به قولی مرکز مشاوره بیماری­های گوارش و کبد تهران نام دارد. دارا بودن کادر بسیار حرفه­ای در زمینه بيماري هاي گوارش و کبد باعث شده است كه اين مركز در این زمینه در کشور حرف اول را بزند. این کلینیک اولین مركز خصوصی در زمینه گوارش و کبد است كه به صورت اختصاصي فعالیت مي كند.

این مجموعه ابتدا در قالب یک شرکت سرمایه گذاری با عنوان ساسان البرز طب در سال 1383 شروع به کار کرد؛ و بعد از دو سال تلاش برای تهیه ساختمان، جوازها، تجهیزات و پس از فعالیت آزمایشی چند ماهه بالاخره در سال 1386 با صدور مجوز،  فعالیت خود را آغاز کرد.

كلينيك مسعود داراي کلینیک هاي تخصصي،‌ مطب ها و بخش هاي کموتراپی یا شیمی درمانی، تصویربرداری ( فعلا دستگاه سونوگرافی در آنجا فعال است)، داروخانه، آزمایشگاه، کلونوسکوپی و آندوسکوپی است؛ که به ترتیب تصویر برداری از دستگاه گوارش را بصورت تحتانی و فوقانی انجام می دهند، دابل بالون برای مشاهده طول روده کوچک و آندوسونوگرافی برای تشخیص های پیچیده  و... می باشد.

گردهمايي 40 فوق تخصص گوارش و کبد که اكثرا از اساتید برجسته دانشگاهی هستند گام مهمی در جهت درمان بیماری های گوارشی و دريافت پاسخ نهايي، توسط بيماران است.

تفكر استفاده از تكنولوژي روز دنيا در تجهيز مركز و بكارگيري روش هاي نوين درماني مطابق با استانداردهاي بين المللي به عنوان مهم ترين استراتژي، مجموعه را به مجهزترين مركز گوارش و كبد كشور تبديل كرده است.

شركت ساسان البرز طب علاوه بر فعاليت در زمينه تشخیص و درمان بیماری ها داراي مجوز مركز پژوهش خصوصي است كه انجام پروژه هاي تحقيقاتي را ممكن مي سازد. چشم انداز مدیران ند تبدیل کلینیک به یک بیمارستان فوق تخصصی کوچک در زمینه کبد و گوارش می باشد که حتی بتواند در زمینه سلول های بنیادی و پیوند کبد به فعالیت بپردازد.

نحوه سرمایه گذاری در کلینیک به صورت سهامی خاص بوده است که با هیات موسس 8 نفره ای آغاز به کار نموده و در ادامه با 16 سهم، فعالیت خود را توسعه داد و اکنون با افزایش سرمایه دارای 36 سهم است.

ساعت کاری مجموعه از 7 صبح الی 9 شب می باشد که در دو شیفت صبح و عصر تقسیم بندی می شود و هر شیفت دارای مسئول فنی می باشد. حدود 100 نفر پرسنل در این کلینیک فعالیت می کنند که عده ای پرسنل تخصصی در زمینه کارهای تخصصی تشخیصی و درمانی و عده ای نیز کادر اداری مركز می باشند .